Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Obrazek

1. série (2006 - 2007)
- Boží. :) Betty mě překvapila. Čekala jsem, že to nebude taková hrůza, ale brala jsem to spíš jako odreagovačku nebo jen jako kulisu. Ale příběh, postavy, prostředí, prostě všechno mě totálně pohltilo. V každé episodě jsou takové gagy, které vás dostanou do kolen. Musíte si oblíbit všechny postavy, jakkoliv zkažené. Bezkonkurenčně nejlepší je Amanda s Marcem, ti dva prostě nemají chybu. Každá postava si během série vyzkouší roli klaďase i záporáka, nejčastěji tyto polohy střídá Alexis a Wilhelmina. Jak v season finale vzpomínala na Marca, to bylo slááádký, super. :)
Season finále: Děláte si ze mě srandu?? To bylo frickin'tastic! Willie se obětuje pro Marca, Betty zjistí tajemství o Henrym, Alexis s Danielem v autě, Justin ve west side story a Amanda s Christinou objeví velkou věc, wow. A u Hildy a Santose ukápla slzička, když se konečně polepšil, ach jo. :( Chvalme Ugly Betty a vrhněme se do další série. :)

Celkově: 90%

 

2. série (2007 - 2008)
- Ta slza v závěru první série u Hildy a Santose byla symbolická, v prvním díle série druhé už byla skutečná. Krásně udělané rozloučení s jedním skvělým vztahem. :_(
Prostě nemůžu nemilovat díl 206. Betty s Henrym a pár dalšími lidmi (to je na dlouho) jdou na představení Wicked. Wicked je můj sen. Už přes rok poslouchám soundtrack a rozhodně chci Wicked jednou vidět na Broadwayi (pokud se tam dostanu dřív než muzikál zruší, což asi nedostanu :( ), i když originální obsazení už je dávno jinde. Tady taky nebyla Christin a Idina, ale i tak to pro mě znamenalo hodně, vidět alespoň malou ukázku Popular, I'm not that girl a Defying gravity. :)
I'm so in love with Gio! :) Kam se hrabe Henry, Gio má všechno, co holka potřebuje, ááách. Nechápu Betty, podle mě tady nebyla žádná volba mezi Henrym a Giem... Ale drama musí být. :)
Série pokračuje na dobré úrovni. Některé scény jsou fenomenální, jindy se za celý díl jen párkrát pousměju. Marc s Willie už na mě nepůsobí tolik kouzelně, ale s Amandou mu to stále svědčí. :)

Celkově: 80%

 

3. série (2008 - 2009)
- Taky jste si všimli, že v téměř každém díle je nějaká skvělá písnička, která prostě vykouzlí úsměv? U mě to v Ugly Betty totálně funguje. Tady mě hned v prvním díle série zaujala American Girl, ale skvělé songy byly i v první a druhé sérii.
Největší pokrok v této sérii udělal Daniel. Z bývalého playboye se stal skvělý manžel, kdo by to byl řekl. Betty potkala Yetti (heh, musela jsem to zmínit :) ) a taky Matta, se kterým ale zametla podlahu, tedy místo jemu dávala francouzák Henrymu a bylo po lásce. Marc ukázal ambice a všem se nám ho chtělo utěšovat v season finale, kdy nedostal svou vysněnou pozici v Mode.
Když už mluvím o season finale, třetí řada se opět nemá za co stydět. I když bylo velmi předvídatelné co se stane, i tak to byl smutný, dojemný, ale přesto neodolatelný mix. Nevím, jak bych seřadila díly Betty podle oblíbenosti nebo kvality, každý má něco, ať už je to příběh, skvělé písničky nebo gagy, čím mě dostane. Jsem zvědavá, kam bude směřovat série závěrečná. A už se nemůžu dočkat Bettiny proměny v kočku. :)
Ještě jsem si vzpomněla: Amanda a Betty jako spolubydlící? Jedna lepší scéna než druhá, skvělý tah, chvála tvůrčímu týmu. :)

Celkově: 80%

 

4. série (2009 - 2010)
- Je jedna hodina ráno a já jsem právě dokoukala Ugly Betty. Vlastně ani nevím, co napsat, ať už o závěrečné sérii nebo celkově o seriálu. Vlastně je tu jedna věc. Možná se při tom trpce pousmějete, ale Betty mě inspirovala. Myslím si, že pokud o něco opravdu stojím, nakonec si k tomu najdu cestu. I když přitom ztratím pevnou půdu pod nohama a vztoupím do neznáma. Ten první krok je to nejtěžší, co si dokážu představit, ale jednou se k němu musím odvážit. Betty to udělala. Šla za svým snem, cesta ji zavedla do Londýna, i když za sebou musela nechat celý svůj život, rodinu a přátele. Ve čtvrté sérii bylo tolik báječných momentů, že by to zabralo desítky řádků, než bych se ke všem vyjádřila. Myslím, že bylo dost odvážné, ale na druhou stranu báječné, že tvůrci do seriálu zapojili Austina, Justinova přítele. Jejich první polibek, zachycený na kameře, mě naprosto dostal. Hildina svatba byla dojemná událost, Hilda konečně našla svoje štěstí, které jsme jí všichni tak přáli se Santosem. Amanda konečně našla svého tátu, a že to byla osobnost! Willie se splnil celoživotní sen, stala se editorkou Mode. Marc si uvědomil, že touží po stálém vztahu a najednou tedy přišlo pokračování Baham. Daniel skončil v Mode s tím, že je na čase, aby začal na své kariéře pracovat bez cizí pomoci. A z Betty se stala kočka, shodila rovnátka a pořídila si supermoderní sexy brýle (go girl! :) ). Při odchodu z Mode pro ni byl uspořádán večířek na rozloučenou, kterého se zúčastnili všichni zaměstnanci včetně Willie. A v Londýně narazila na Daniela, který ji konečně pozval na rande. I když mi tam trochu chyběl závěrečný polibek, Ugly Betty skončila v nejlepším a tradičně happy endem. Betty je zase po dlouhé době seriál, který si zapamatuju a budu se k němu vracet.
Jediná výtka, v díle London Calling, na který jsem se těšila od druhé série, kdy Gio zmizel z obrazovek, bylo jejich shledání naprosto dokonalé (součástí bylo Bettyno poprsí :D ). Na konci jí ale měl políbit, bez té třešničky na dortu to tak nějak ztratilo kouzlo. Ne doslovně, celý díl byl kouzelný, spíš imaginární kouzlo, které jsem si tam tak dlouho představovala. Ale já to přežiju, farewell Betty.

Celkově: 80%

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Finanční Robot pracuje pro vás, i když spíte. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 2. 12. 2020 13:30)

Investujte dnes $1, abyste zítra vydělali $1000.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Specter Services

(RamonChuri, 2. 12. 2020 12:21)

Specter Services is your one-stop shop for all things writing related. Our team can’t guarantee that you’ll be rocketed to success, but we do promise one thing: your vessel will be fully fueled and tuned for top performance.

Truthfully, career launches take some time. Making it in the literary world has never been easy, and you can bet your bottom dollar that the best-selling authors didn’t get where they are alone. Artistic invention may be a solitary venture, but for those seeking publication—and, make no mistake, it’s a competition—DIY means “Didn’t Invest Yet.”

The worst thing to do is to go halfway. If you’ve devoted years to that novel, don’t have your mom “edit” the thing. Got a great idea? Don’t hand it off to a five-dollar freelancer. Sure, financial shortcuts exist . . . but these lead only to sloppy completion. Don’t be done writing. Be sure it’s done right.
https://www.specterservices.com/

Our grade-A ghostwriters, coaches, and editors are here to help. You’ve got plenty of soul already. We’ll be your guiding spirits.

excellent site berezovec ru

(Michaelfrods, 2. 12. 2020 4:11)

https://berezovec.ru/awjject/
https://berezovec.ru/awpjany/
https://berezovec.ru/awjteka/
https://berezovec.ru/awtjgage-calculator/
https://berezovec.ru/awejrnity-capital/
https://berezovec.ru/awtjallment/
https://berezovec.ru/awsjidy/
https://berezovec.ru/awjs/
https://berezovec.ru/awrjantee/
https://berezovec.ru/awpjerty/
https://berezovec.ru/awpejration/
https://berezovec.ru/awjmerce/
https://berezovec.ru/awtjact/
https://berezovec.ru/awenjt/login

Potřebuješ víc peněz? Robot si je vydělá opravdu rychle. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 2. 12. 2020 2:56)

Víme, jak zvýšit vaši finanční stabilitu.
Odkaz - - https://is.gd/HWDxGZ

standing resource berezovec

(Edwardcab, 2. 12. 2020 2:44)

https://berezovec.ru/rojec/
https://berezovec.ru/ompan/
https://berezovec.ru/potek/
https://berezovec.ru/ortgage-calculato/
https://berezovec.ru/aternity-capita/
https://berezovec.ru/nstallmen/
https://berezovec.ru/ubsid/
https://berezovec.ru/ew/
https://berezovec.ru/uarante/
https://berezovec.ru/ropert/
https://berezovec.ru/ooperatio/
https://berezovec.ru/ommerc/
https://berezovec.ru/ontac/
https://berezovec.ru/lient/logi

Online výdělky jsou nejjednodušší způsob finanční nezávislosti. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 1. 12. 2020 23:22)

Potřebuješ peníze? Zasloužíš si to, aniž bys opustil svůj domov.
Odkaz - - https://is.gd/HWDxGZ

Best lolita2

(Eugenelough, 1. 12. 2020 14:10)

######## FREE #########
Warning! ALL big parts
premium rar (mix.part01..999)
or huge archives - scam.
bit_lу lmу_dе аww_su and other
paylinks - virus. Be careful.
=======================
Description:-> gg.gg/lua7w
=======================
Webcams РТНС 1999-2020 FULL
STICKAM, Skype, video_mail_ru
Omegle, Vichatter, Interia_pl
BlogTV, Online_ru, murclub_ru
=======================
Complete series LS, BD, YWM
Sibirian Mouse, St. Peterburg
Moscow, Liluplanet, Kids Box
Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo
Fantasia Models, Cat Goddess
Valya and Irisa, Tropical Cuties
Deadpixel, PZ-magazine, BabyJ
Home Made Model (HMM)
=======================
Gay рthс collection: Luto
Blue Orchid, PJK, KDV, RBV
=======================
Nudism: Naturism in Russia
Helios Natura, Holy Nature
Naturist Freedom, Eurovid
=======================
ALL studio collection: from
Acrobatic Nymрhеts to Your
Lоlitаs (more 100 studios)
=======================
Collection european, asian,
latin and ebony girls (all
the Internet video) > 4Tb
=======================
Rurikon Lоli library 171.4Gb
manga, game, anime, 3D
=======================
This and much more here:
or --> gg.gg/n9sxf
or --> xtl.jp/?op
or --> xor.tw/4pt0y
or --> v.ht/LEYc
or --> cutt.us/lFqU4
or --> gg.gg/fzk4d
or --> v.ht/ZJ2V
or --> xtl.jp/?pp
or --> gg.gg/fzl0u
######## FREE #########
-----------------
-----------------xr1

Online příjem je váš klíč k úspěchu. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 1. 12. 2020 7:26)

Kup si všechno, co chceš vydělávat online.
Odkaz - - https://moneylinks.page.link/6SuK

Best Youtube to mp3 shark of 2020

(listentoyoutubetp, 1. 12. 2020 6:44)

Hi dear friens, I would like to share some handy online toos which might help, thanks!
https://flvto.ch/
https://vidusoft.com/
https://2conv.ch/
https://vanceai.com/
https://y2mate.ch/

Online shop, shopping

(Briandet, 1. 12. 2020 4:47)

<img src="https://sun1.cosmostv-by-minsk.userapi.com/wudrjmm0cHWZTQMq5bGsRa-ezGtwL_lQWLaxaQ/hnBeUT94uNU.jpg?ava=1">

How to raise potency in men. FURTHER: https://t.co/ANMOJGSDTD

berezovec ru

(KaseyZek, 30. 11. 2020 18:48)

https://berezovec.ru/awject/
https://berezovec.ru/awpany/
https://berezovec.ru/awteka/
https://berezovec.ru/awtgage-calculator/
https://berezovec.ru/awernity-capital/
https://berezovec.ru/awtallment/
https://berezovec.ru/awsidy/
https://berezovec.ru/aws/
https://berezovec.ru/awrantee/
https://berezovec.ru/awperty/
https://berezovec.ru/awperation/
https://berezovec.ru/awmerce/
https://berezovec.ru/awtact/
https://berezovec.ru/awent/login

Интересные Факты, Новости Науки и Цифровых Технологий

(Alfonzocut, 30. 11. 2020 17:16)

Дом Дача Досуг Сад и Огород
Строительство Дома Дачи Как провести свой Досуг , статьи для любителей Сада и Огорода:
https://mmostart.ru/2020/06/28/spravochnik-nachinayushhemu-dizajneru-sozdaem-ornament-pletenka/ Справочник начинающему дизайнеру.Создаем орнамент плетенка | | Дом Дача Досуг Сад и Огород

https://mmostart.ru/2020/04/23/trimmer-iz-bolgarki-instrukciya-i-sxema-s-poyasneniyami/ Триммер из болгарки. Инструкция и схема с пояснениями | | Дом Дача Досуг Сад и Огород
https://mmostart.ru/2020/08/23/karmannaya-mobilnaya-zaryadka/ Карманная мобильная зарядка | | Дом Дача Досуг Сад и Огород

https://mmostart.ru/2020/05/08/zmeyushka/ Змеюшка! | | Дом Дача Досуг Сад и Огород
https://mmostart.ru/2020/04/24/vyrashhivanie-avokado-v-domashnix-usloviyax-rukovodstvo-video/ Выращивание авокадо в домашних условиях: Руководство, Видео | | Дом Дача Досуг Сад и Огород
https://mmostart.ru/2020/06/20/ukrashenie-elki-na-novyj-god/ Украшение елки на новый год. | | Дом Дача Досуг Сад и Огород

berezovec

(Raymonddum, 30. 11. 2020 17:14)

https://berezovec.ru/roject/
https://berezovec.ru/ompany/
https://berezovec.ru/poteka/
https://berezovec.ru/ortgage-calculator/
https://berezovec.ru/aternity-capital/
https://berezovec.ru/nstallment/
https://berezovec.ru/ubsidy/
https://berezovec.ru/ews/
https://berezovec.ru/uarantee/
https://berezovec.ru/roperty/
https://berezovec.ru/ooperation/
https://berezovec.ru/ommerce/
https://berezovec.ru/ontact/
https://berezovec.ru/lient/login

225/55 R19

(Miltoncoppy, 30. 11. 2020 14:24)

клевый ресурс https://coleso.md/235_60_r17_anvelope/ - 215 55 r16, 225/55 R18, 205 75 r15

Potřebuješ víc peněz? Robot si je vydělá opravdu rychle. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 30. 11. 2020 11:35)

Dokonce i dítě ví, jak si dnes vydělat 100 dolarů.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Udělejte z laptopu finanční nástroj s tímto programem. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 30. 11. 2020 11:28)

Nemusíš být vzhůru celou noc, abys vydělal peníze. Vypusťte robota.
Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

Attention! Financial robot may bring you millions! Link - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 30. 11. 2020 11:03)

The huge income without investments is available.
Link - https://is.gd/HWDxGZ

Make your money work for you all day long. Link - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 30. 11. 2020 11:01)

Launch the financial Bot now to start earning.
Link - https://is.gd/HWDxGZ

Vydělat peníze online, Zůstat doma tuto chladnou zimu. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 30. 11. 2020 6:00)

Finanční Robot je vaše budoucí bohatství a nezávislost.
Odkaz - - https://is.gd/HWDxGZ

Tento robot zaručuje finanční nezávislost. Odkaz - https://is.gd/HWDxGZ

(Henrynor, 30. 11. 2020 2:04)

My víme, jak udělat naši budoucnost bohatou a ty?
Odkaz - - https://is.gd/HWDxGZ


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81

následující »