Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skating With The Stars

scaled.rebeccabudigfredpalascak_t653.jpg1. série (2010)

A to těžko říct, jestli se show vůbec někdy dočká nějaké další (série). Téměř dvě desítky milionů lidí si každý týden zapínaly Dancing With The Stars. Tuto reality show jsem (tedy americkou verzi) nikdy neviděla, i když jsem měla nutkání teď na podzim, když jednou ze soutěžících byla Audrina z The Hills (ale odolala jsem :) ). Jelikož miluju krasobruslení, rozhodla jsem se zkusit Skating With The Stars.

Soutěžních párů bylo pouze šest, série běžela jen pět týdnů. Je to pro mě trošku málo na to, abych se seriálem  navázala nějaký vztah. Musím ale říct, že obdivuju všechny hvězdy, které do soutěže šly ('hvězdy' - znala jsem pouze Bethanny). I absolutnímu neznalci jakékoliv bruslící techniky muselo být viditelně jasné, jakým neuvěřitelným vývojem tito neprofesionálové prošli od prvního po poslední kolo. Bethannino první kolo bylo tragické, ale ve finále už na ledě sebejistě řádila :)

Mou favoritkou byla od prvního kola Rebecca. Na ledě vypadala báječně, sebejistě, s Fredem měli krásné písničky a krásné choreografie. Jejich 'Fix You' číslo v top 3 mě dostalo ještě o kapku víc než 'Hot and Cold' ve finále, které si ale těch 60 bodů z 60 stoprocentně zasloužilo - ta zvedačka, kdy ji on drží ve vzduchu a krouží spolu je to nejlepší, co jsem v krasobruslení kdy viděla (samozřejmě kromě krásných vrutů ve vzduchu u profíků :) ).

I když sledovanost byla nízká a ohlasy víceméně negativní, doufám, že se dočkáme další série. Já jsem rozhodně natěšená :)

Celkově: 70%
Vítěz: Rebecca (herečka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář