Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

1. série (1997 - 1998)
Tenhle seriál je prostě šílenost. Blbost od začátku do konce, ale zároveň to člověka donutí dívat se na každý nový díl. Všechny postavy jsou mile trhlé a z pusy jim vychází často takové hovadiny, že nad tím člověk kroutí hlavou. Ale cílem seriálu je pobavit, což se u Ally stoprocentně daří. Osobně mě nejvíce zaujal Allyin imaginární svět, kde vidí a slyší různé věci, a tento svět je pro mě tak nepředstavitelný, že se u toho nasměju jako u ničeho. Není to typický právnický seriál, ale stojí za to.

Celkově: 75%

 

2. série (1998 - 1999)
Druhá série bude pro mě vždy nezapomenutelná díky pár dílům, ve kterých se objevuje Johnova žabka. Tyto scény byly přímo boží, konečně jsem se jednou opravdu zasmála. Bezkonkurenční byla ta scéna, kdy si Nelle s Georgeou přehazují žábu na záchodech a Richard pak otevře dveře. LOL... Nelle a Ling jsou skvělé nové postavy, které děj dobře oživily. Naopak Billy s Georgeou už začínají být trochu protivní, pořád mají nějaké problémy... Možná reálné, ale ne moc zábavné.

Celkově: 80%

 

3. série (1999 - 2000)
Třetí série se mi zdála asi nejslabší. První půlku mě neskutečně štval Billy s tou jeho peroxidovou hlavou. Pak jsem si teda hodně zaplakala u pohřbu, tato episoda byla skvělá a smutná. A druhá polovina série s novým advokátem, no, líbil se mi jeho premierový díl, kdy se hádá s Ally, ale jinak nemastné neslané. Z této série mi nic (kromě pohřbu) neutkvělo v paměti.

Celkově: 65%

 

4. série (2000 - 2001)
Pravděpodobně má nejoblíbenější série. Ally konečně našla chlapa a my všichni si ho užíváme s ní. Larry je prostě kus a navíc nejlepší charakter pod sluncem. A všichni pláčeme s Ally, když odjíždí do Detroitu a nechává jí sněhuláka. Ten konec se mi moc nelíbil, zdálo se mi, že to tam nebylo nějak tak ukončené. A vůbec jsem nepochopila, proč se poslední díl jmenoval The Wedding, ale to celkovému hodnocení moc neubírá.

Celkově: 90%

 

5. série (2001 - 2002)
Opravdu nemám ráda to, jak postavy mizí bez vysvětlení. Prostě v jednom díle jsou a v dalším ne. Docela by bodlo, kdybychom věděli, kam se poděla Georga, Renee, ... Poslední díl jsem si představovala úplně jinak, tak nějak jsem věřila v happy end, možná že všichni budou sedět dole v baru a smát se a vzpomínat, ale tohle jsem rozhodně nečekala. Nevím, co mám s posledními díly seriálů, ale vždycky mě dostanou do kolen a celé je probrečím. Ally nebyla vyjimkou. Jelikož jsem na Bygones koukala ve dvě ráno, musela jsem se hodně držet, abych nebrečela nahlas a nevzbudila tak celý barák, ale brečela jsem fakt hodně. Thank you Ally, it's been pleasure to watch you.

Celkově: 85%

ally-mcbeal-wallpaper.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář